Bu kadar şirket varken

Neden Zoom'u Seçiyorlar?

En Doğru Strateji
Şirketinizin tüm ihtiyaçlarını doğru analiz edip en doğru stratejiyi üretip hayata geçiriyoruz.
En Doğru Raporlama
En doğru raporlamayı yapıyor ve böylecek bir sonraki adımı doğru atıyoruz.
Tam kapsamlı hizmet
Sadece bir konuda değil, tüm dijital dünya için hizmet veriyor, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Tamamen profesyonellerden oluşan ve!

Sizi Zoomlayan Uzman Ekiple Tanışın!

Okan Köroğlu
Zoom'da Grafik-Tasarım Uzmanı.Grafik Tasarım, E-Ticaret, Moda ve Sosyal Medya eğitmeni. Zoom Dijital ve Okademi Eğitim ve Danışmanlık kurucusu ve aynı zamanda Okademi’nin eğitim koordinatörü. Mesleğe girdiği 2001 yılından bu yana gazete, yayıncılık ve telekomünikasyon sektörlerinde çalıştı. 2011 yılından bu yana önce Tasarı Eğitim Kurumları’nda grup dersleri, ardından özel dersler ve Okademi’de mentor eğitimler vermiş, danışmanlık yapmıştır.
Fatih Bostancıoğlu
Zoom'un Profesyonel Fotoğrafçısı. Türkiye’nin ilk E-Ticart Danışmanlarından Piküp Medya, Beyazsmokin ve 3 farklı projenin kurucusu, 2003 yılından bu yana Teknonoji sektöründe lider firmalar ile çalıştı. 2011 yılından itibaren firmalara danışmanlık ve Okademi.com.tr bünyesinde mentor eğitimler vermektedir.
Uğur Alican
Zoom'un Dijital Pazarlama uzmanı. Mesleğe girdiği yıldan bu yana çeşitli kişi, marka ve kuruluşların dijital medyalarını yönetti. Kurumsal kanallar yönetimi, kampanya yaratma, dijital strateji oluşturma ve geliştirme, celebrity management, reklam kurgu tasarım ve planlama vb. görevleri üstlendi. Okademi bünyesinde kamu ve özel sektörde danışmanlık ve eğitimler vermeye devam ediyor. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı; kişi, ürün veya hizmetlere sesiyle hayat vermektedir.
Deniz Özağca
Zoom'un Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı. Kurumsal anlamda hizmet veren farklı sektörlerdeki bir çok firmaya içerik stratejisi, metin yazarlığı ve sosyal medya yönetimi konusunda hizmet vermiştir. Otomotiv, Finans, Gayrimenkul, Yardım kuruluşu, Çiçekçilik, Sigorta, Turizm gibi bir çok farklı alanda hizmet veren firmalara içerik danışmanlığı ve sosyal medya uzmanlığı yapmıştır. Şu anda bir grup şirketinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama biriminde Sosyal Medya Uzmanlığı ve İçerik Stratejistliği yapmaktadır.
Gökhan Kutluözoğlu
Zoom'da Grafik-Tasarım eğitmeni. Okademi Eğitim ve Danışmanlık kurucu üyesi ve aynı zamanda iletişim koordinatörlerinden. BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Baskı Sanatları mezunu olan Kutluözoğlu mesleğe adım attığı 2008 yılından bu yana gazete, eğitim ve yayıncılık sektörlerinde çalıştı ve bir çok karma özel sergide yer aldı. 2015 yılından bu yana mesleğiyle ilgili özel dersler vermekte ve bazı özel firmalara da Okademi adına Tasarım Danışmanlığı yapmaktadır.
Dilek Demirbaş
Digital Marketing Strategist.

Zoom Ekibi ile Bağlantı Kurun.