fbpx
Zoom'un uzman kadrosu burada!

Grafik Tasarım'ı bize bırakın!

Tüm görsel ihtiyaçlarınızı belirliyoruz!
Tam profesyonel Zoom ekibi sizin tüm görsel ihtiyaçlarınızı belirler. Sizden aldığı bilgiler doğrultusunda tam kapsamlı bir çalışma yapar ve gerekli aksiyon planını yol haritasına döker.
Grafik Tasarım sizin yüzünüzdür!
Grafik Tasarım tıpkı silüetinizin teni, hatta adeta o tenin yüzüdür. Grafik Tasarım ekibimiz sadece size çizimler vermez, o çizimler aynı zamanda bir ruh oluşturur, bir içerik ile beraber size gelir.
Tüm görsel yönetimini bize bırakın!
Zoom'un uzman görsel yönetimi ekibi isterseniz web sitenizin, isterseniz sosyal medyanızın hatta isterseniz şirketinizin basılı reklamlarının tüm sürecini yönetir. Bu yönetimi içerik ve dijital pazarlama ekibimiz ile beraber doğru görseller, stratejiler ve içerik metinleri ile başarılı şekilde gerçekleştiririz.
Tamamen profesyonellerden oluşan

Grafik Tasarım Ekibimizle Tanışın!

Okan Köroğlu
Tüm projelerinizin görsel düzenleme, grafik tasarım ve içeriklerini hazırlar. 20 yılı aşkın süredir yaptığı Grafik Tasarım Uzmanlığı ile sürecin tamamına hakimdir. Dijital Pazarlama ve E-Ticaret'te kullanıcı deneyimi uzmanlığı ile yapılan tüm grafik çalışmalarının doğru kanala akmasını sağlar.
Gökhan Kutluözoğlu
Zoom'un profesyonel Grafikeri, Okademi Eğitim'in Tasarım eğitmeni. BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Baskı Sanatları mezunu. 2008 yılından bu yana gazete, eğitim ve yayıncılık sektörlerinde çalıştı ve bir çok karma özel sergide yer aldı. Halen Zoom Dijital ve Okademi adına Tasarım Danışmanlığı yapmaktadır.
Bo-Wei Wang
Tayvanlı Grafik Tasarım sanatçısı. Kaohsiung'da doğdu. 2012'den bu yana serbest olarak çalışmakta 2015'ten bu yana Okademi ve Zoom'un projelerine destek vermektedir. Özellikle baskı ve desen tasarımı dallarında uzmandır.

Zoom Ekibi ile Bağlantı Kurun.